ADO A26

Xiaomi Ado Електрични велосипеди

ADO A26

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

ADO A26 Електричен... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 
  • Ново

ADO A26 Електричен велосипед - црн

62990  Редовна цена 63990  Цена

500W, 12.5Ah, до 25 км/ч, гуми од 26''

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

ADO3000 промо код за 3000 денари попуст валиден до 19.06.2022