Amazfit Pace

Amazfit Pace

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Huami Amazfit Pace... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -4000 ден

Xiaomi Huami Amazfit Pace Паметен...

4990 ден Редовна цена 8990 ден Цена

1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија