Amazfit Stratos 2S+

Amazfit Stratos 2S+

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Amazfit Stratos 2S+ Premium... Нема Залиха Бесплатна достава

Amazfit Stratos 2S+ Premium Спортски...

13590 ден Цена

1,34 инчи, 2.5D екран на допир, срцеви отчукувања, 5ATM водоотпорност до 50 метри под вода, GPS, кожно ремче, екран од сафир, поддржува Strava, мултиспорт

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија