Amazfit Stratos

Amazfit Stratos

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Huami Amazfit... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -3000 ден

Xiaomi Huami Amazfit Stratos Спортски...

10990 ден Редовна цена 13990 ден Цена

1,34 инчи, 2.5D екран на допир, срцеви отчукувања, 5ATM водоотпорност до 50 метри под вода, GPS, WOS 2.0, силиконско ремче, поддржува Strava, мултиспорт

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија