Батерија за електричен тротинет Xiaomi Mijia М365

Шифра: 361292

10990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Батерија погодна за електричен тротинет Xiaomi Mijia M365 

Количина
На залиха

Батерија за електричен тротинет М365

Производител: LG 

Батерија за електричен тротинет Xiaomi M365 7.8AH

Карактеристики:

Време на полнење на батеријата: 5 часа

Спецификации:

Номинален напон: 36 V

Капацитет: 7,8ah

Излезна струја(A): 15-20

Моќ: 280WH

Автономија : 30 km

Напон на полначот: 100-240V ~, 50 / 60Hz

Максимално полнење на батеријата : 42V

Технички податоци

Фреквенција
50 / 60Hz
Моќ
280WH
Капацитет
7,8ah

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Батерија за електричен тротинет Xiaomi Mijia М365

Батерија погодна за електричен тротинет Xiaomi Mijia M365 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop