• Ново

Батерија за електричен тротинет Segway Ninebot ES2

Шифра: 261722

10990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Оригинална додатна батерија за електричен тротинет Segway ES1, ES2, ES4

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Батерија за електричен тротинет Segway ES1, ES2 и ES4

Додатната батерија за KickScooter може да се користи за електричните тротинети ES1, ES2 и ES4 и ќе ја зголеми нивната автономност се до 45 километри.

Кај моделот ES2 додатната батерија ќе ја зголеми и брзината до 30 км/ч. Секако задолжителна е максимална претпазливост при возењето и зголемувањето на брзината, во согласност со пропишаните правила.

Батеријата на едноставен начин се вметнува во рачките и со тоа го претвора електричниот тротинет во верен пријател кој се карактеризира со неверојатна автономност.

Технички податоци

Модел
Ninebot
Боја
Црна
Моќ
720W
Димензии и тежина
8 x 37,6 x 7,3цм Тежина 1.5кг

Специфични референци

Рецензии

Оценка: 
Број на рецензии: 0 

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Батерија за електричен тротинет Segway Ninebot ES2

Оригинална додатна батерија за електричен тротинет Segway ES1, ES2, ES4

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop