Наскоро новитети во нашиот каталог!

Наскоро новитети во нашиот каталог!

Секогаш се трудиме да бидеме во чекор со најновата технологија и нашиот каталог да го дополнуваме со најновите смарт производи за дома. Така и овој пат, каталогот го збогатуваме со нови модели безжични правосмукалки, прочистувачи на воздух, други смарт уреди како и резервни делови и аксесоари за веќе постоечките производи.

Погледнете некои од новите производи кои наскоро ќе бидат дел од нашиот асортиман.

Xiaomi Jimmy JV51 – нов модел на безжична правосмукалка изработена од висококвалитетен материјал. Опремена со дигитален мотор, филтер HEPA и извонредна вшмукувачка моќ. Кажете им збогум на штетните честички во домот, на прашината и грините. Сите подетални информации за производот, како и техничките податоци погледнете ги на следниот линк Xiaomi Jimmy JV51

Xiaomi Jimmy JV53 Lite – безжична правосмукалка која овозможува врвно искуство во чистењето благодарение на нејзиниот ергономски дизајн. Погодна за чистење на сите тешко достапни места во домот. Перформансите кои ги поседува само го потврдуваат одличниот однос квалитет-цена. Целиот производ погледнете го на нашата веб страна, на линкот Xiaomi Jimmy JV53 Lite

Xiaomi KingSmith Walking Pad A1 PRO – Лента за пешачење – наменета за почетници и за искусни спортисти. Поради нејзините мали димензии, лесно може да ја сместите било каде во домот. На контролната LED табла добивајте информации во реално време за вашиот тренинг. Останатите карактеристики на лентата се достапни на следниот линк Xiaomi KingSmith Walking Pad A1 PRO

Xiaomi KingSmith Walking Pad R1 PRO – Лента за пешачење изработена од висококвалитетни материјали и целосно безбедна за употреба во сопствениот дом. Опремена со држач за раце и контролна табла поставена на самиот држач. Супер перформансите на производот погледнете ги на Xiaomi KingSmith Walking Pad R1 PRO

Освен горенаведените производи, повторно на залиха во нашиот каталог ќе ги најдете следните производи

Xiaomi Mi Smart TV 4S UHD 4K 55'' -  Смарт телевизор

Роботска правосмукалка – Xiaomi Roborock S5 MAX - бела и црна 

Робот правосмукалка – Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P(Pro) – црн и бел

За сите останати новитети во нашиот асортиман, посетете ја нашата веб страна Smartus.mk

Коментари


Остави коментар