• Ново

Филтер HEPA за безжична правосмукалка Jimmy JV65 и JV63

Шифра: 123456

1250 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот гарантира висока ефикасност при филтрацијата. Соодветен е за моделите Jimmy JV65 и JV63

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Филтер HEPA за безжична правосмукалка Jimmy JV65 и JV63

Филтерот гарантира висока ефикасност при филтрацијата. Соодветен е за моделите Jimmy JV65 и JV63

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop