• -200 ден

Гума за Xiaomi M365 Електричен тротинет

Шифра: 313444

1390 ден
1190 ден заштеди 200 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервна гума за Xiaomi M365

Количина
На залиха

Цврста гума погодна за електричните тротинети Xiaomi M365. Изработена од анти-лизгачки материјал и обезбедува добра амортизација и апсорпција на удари.

Карактеристики:

  •  Материјал: Гума - отпорен на абразија, против лизгачки материјал, висок квалитет и издржливост
  •  Лесна заменување, флексибилна и затворена херметички
  •  Димензии: 21x21x5 cm
  •  Пакет: 1 Гума

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Гума за Xiaomi M365 Електричен тротинет

Резервна гума за Xiaomi M365

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop