HEPA филтер за 360 S9 роботска правосмукалка - 2x

Шифра: 000300

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Филтерот е наменет за моделот 360 Vacuum Cleaner S9, во пакувањето се вклучени 2 филтри

Количина
На залиха

Производителот советува редовна промена на филтерот со цел да се одржува непрекината работа на роботот и да се продолжи векот на траење на самиот производ.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за 360 S9 роботска правосмукалка - 2x

Филтерот е наменет за моделот 360 Vacuum Cleaner S9, во пакувањето се вклучени 2 филтри

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop