• Ново

HEPA филтер за роботска правосмукалка Roborock S7

Шифра: 000511

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock S7

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

HEPA филтер за роботска правосмукалка Roborock S7

Резервен филтер компатибилен со моделот Roborock S7

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop