Imilab

Imilab паметни часовници

Imilab

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi IMILAB KW66 Паметен... На Залиха Бесплатна достава
  • -1100 ден

Xiaomi IMILAB KW66 Паметен часовник - црн

2890 ден Редовна цена 3990 ден Цена

Xiaomi IMILAB KW66 паметен часовник, 1,2-инчен заоблен екран во 3D HD резолуција, IP68 сертификат за водоотпорност

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi IMILAB W12 Паметен... Нема Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi IMILAB W12 Паметен часовник – црн

3690 ден Цена

1.32" 3D HD TFT, батерија од 330 mAh, SpO2, оптички сензор за мерење на срцевите отчукувања

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција