Mi 10

Mi 10

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi 10 5G 8/128GB -... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi 10 5G 8/128GB - Зелен ЕУ

48990 ден Цена

AMOLED екран, Qualcomm Snapdragon 865, 4.780 mAh батерија, CPU octa core од 2,84 GHz , Android 10.0; MIUI 11, брзо полнење од 30W

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија