Mi A3

Mi A3

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi A3 4GB/64GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi A3 4GB/64GB Црн

11990 ден Цена

Octa Core Snapdragon 665, Тројна задна камера 48MP, 4GB RAM, 64GB ROM, 6.08 "AMOLED екран

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Цена

Цена

  • 459 ден - 11990 ден