Mi Band 4

Mi Band 4

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Band 4 - Фитнес... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -800 

Xiaomi Mi Band 4 - Фитнес Тракер...

1590  Редовна цена 2390  Цена

AMOLED 0,95" во боја, екран на допир, водоотпорност 5ATM (50 метри под вода), мерење срцеви отчукувања 24/7, смарт известувања од социјалните мрежи, времетраење на батеријата 20 дена

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија