Mi Band 5

Mi Band 5

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Band 5 - Паметен... Нема Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Mi Band 5 - Паметен фитнес тракер

3190 ден Цена

Голем екран во боја, комфорен на сечиј зглоб, поддржува 11 видови спорт

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија