Mi Band 6

Mi Band 6

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Band 6 - Паметен... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Band 6 - Паметен Фитнес...

2990 ден Цена

Full screen 1.56" AMOLED екран во боја, автоматска детекција на 6 спортски активности, 30 начини на вежбање, мерач SpO2, PPG сензор – мерење на срцевите отчукувања, контрола на квалитетот на сонот, автономија до 14 дена и 5ATM водоотпорен