Mi Band 7 Pro

паметен фитнес тракер

Mi Band 7 Pro

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Smart Band 7 PRO... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Smart Band 7 PRO Паметен...

6190  Цена

1,64" AMOLED екран на допир, 280 x 456 пиксели, 326 PPI, 5ATM, 110+ спортски начини, автономија на батерија до 12 дена при стандарден начин на користење, SpO2 пратење на заситеност на крвта со кислород