Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10

Mi Note 10

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Зелен

29390 ден Редовна цена 29990 ден Цена

6,47" 3D FHD+ Дисплеј, 108MP Пента Камера, NFC, Snapdragon 730G, 30W Брзо Полнење, 5260mAh Батерија, Adreno 618, MIUI 11

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Бел Нема Залиха Бесплатна достава
  • -300 ден

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB Бел

29690 ден Редовна цена 29990 ден Цена

6,47" 3D FHD+ Дисплеј, 108MP Пента Камера, NFC, Snapdragon 730G, 30W Брзо Полнење, 5260mAh Батерија, Adreno 618, MIUI 11

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 29390 ден - 29690 ден