Mi Precision Screwdriver Kit – Mi Сет за Одвртување

Шифра: 029991

1290 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

содржи 24 продолжетоци, додатоци Y0.6, T9H, W1.5

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома

Количина
Распродадено


Mi Precision Screwdriver Kit – Mi Одвртувач Сет

Ви го претставуваме новиот помошник со добро познатиот Xiaomi дизајн за поправка на некои помали домашни апарати.

Одвртувачот може да се пофали со дури 5 освоени награди и тоа iF, RedDot, Good Design Award 2018, Finalist 2018 и Good Design 2018. Покрај одличниот дизајн, одвртувачот овозможува едноставна и лесна употреба така што со него може да извршите мали поправки на вашите домашни уреди.

Сетот е опремен со 24 различни продолжетоци кои се наменети за употреба кај различни уреди во домот како електроника, домашни апарати и слично. Во сетот ќе најдете продолжетоци како Y0.6, T9H, W1.5.

Одвртувачот се карактеризира со ергономски обликувана форма, со алуминиумски делови и анодизирана површина. Се карактеризира со иновативен механизам "push-to-release" и со мазни, заоблени краеви кои овозможуваат пријатно чувство на вашата рака. Површината е така изработена да биде отпорна на пот и на корозија.

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Mi Precision Screwdriver Kit – Mi Сет за Одвртување

содржи 24 продолжетоци, додатоци Y0.6, T9H, W1.5

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop