Mi Watch Lite

Mi Watch Lite

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Watch Lite... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Watch Lite Паметен часовник...

3490 ден Цена

Екран во боја од 1,4 инчи, 5АТМ водоотпорност, поддржува 11 спортски активности

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција