Huawei Honor

Huawei Honor

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Huawei Honor Band 5 Фитнес... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -500 ден

Huawei Honor Band 5 Фитнес Тракер...

2490 ден Редовна цена 2990 ден Цена

HUAWEI Honor Band 5 0,95 инчен AMOLED екран во боја на допир, 5ATM, сензор за отчукувања на срце 

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Huawei Honor Band 5 Фитнес... Нема Залиха Бесплатна достава

Huawei Honor Band 5 Фитнес Тракер...

2990 ден Цена

HUAWEI Honor Band 5 0,95 инчен AMOLED екран во боја на допир, 5ATM, сензор за отчукувања на срце 

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 2490 ден - 2990 ден