Redmi 8

Xiaomi Redmi 8

Redmi 8

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Син Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Син

8990 ден Цена

6.22" капацитивен HD дисплеј, Snapdragon 439 1.95GHz, задна AI камера 12MP + 8MP, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Црн Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi 8 4/64GB Црн

8990 ден Цена

6.22" капацитивен HD дисплеј, Snapdragon 439 1.95GHz, задна AI камера 12MP + 8MP, батерија 5000mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја