Redmi Note 8 Pro

Redmi Note 8 Pro

Има 4 производи.

Приказ 1-4 од 4 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Redmi Note 8 Pro... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB - Црн

14990 ден Редовна цена 15590 ден Цена

Литијска батерија од 4500 mAh, quad camera 64.0MP + 8.0MP + 2.0MP + 2.0MP, MediaTek Helio G90T, 6GB/64GB, технологија Liquid Cooling

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Redmi Note 8 Pro... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB - Зелен

15990 ден Цена

Литијска батерија од 4500 mAh, quad camera 64.0MP + 8.0MP + 2.0MP + 2.0MP, MediaTek Helio G90T, 6GB/64GB, технологија Liquid Cooling

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 599 ден - 15990 ден