Redmi Note 9s

Redmi Note 9s

Има 3 производи.

Приказ 1-3 од 3 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB - Црн

15990 ден Цена

Xiaomi Redmi Note 9S, 6,67'', Qualcomm Snapdragon 720G, 5020 mAh, 4GB RAM, MIUI 11 (Android 10.0), 16 MP предна, 48.0MP главна задна камера, Dual SIM 

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија 

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB - Бел

14890 ден Цена

Xiaomi Redmi Note 9S, 6,67'', Qualcomm Snapdragon 720G, 5020 mAh, 4GB RAM, MIUI 11 (Android 10.0), 16 MP предна, 48.0MP главна задна камера, Dual SIM 

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија 

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Redmi Note 9S 4/64GB - Син

17990 ден Цена

Xiaomi Redmi Note 9S, 6,67'', Qualcomm Snapdragon 720G, 5020 mAh, 4GB RAM, MIUI 11 (Android 10.0), 16 MP предна, 48.0MP главна задна камера, Dual SIM 

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | ЕУ верзија