• -150 

Гума за Xiaomi M365 Honeycomb - Црна

Шифра: 365840

1390 
1240  заштеди 150  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Полна гума соодветна за електрични тротинети Xiaomi M365, M365 PRO, Essential, 1S, Pro 2

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
На залиха

Резервна гума за Xiaomi M365 honeycomb - црна

Резервна црна гума за електричен тротинет Xiaomi, висококвалитетен материјал и одлична апсорпција на удар.

Специфичниот облик со отвори овозможува поголема функционалност на гумата без можност за дупнување. Може да се користи и во полоши временски услови.

Карактеристики

• Материјал: гума, отпорна на лизгање, квалитетна и издржлива

• Димензија: 8,5 ", тежина 0,57 кг

• Одлична апсорпција на ударот

Во пакувањето вклучена е една резервна гума.

Димензии на пакувањето се следните 22 x 22 x 6цм

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Гума за Xiaomi M365 Honeycomb - Црна

Полна гума соодветна за електрични тротинети Xiaomi M365, M365 PRO, Essential, 1S, Pro 2

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop