Резервна крпа за робот Roborock S7 Pro Ultra

Шифра: 001123

990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е компатибилна со моделот Roborock S7 Pro Ultra и е изработена од микрофибер

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за робот Roborock S7 Pro Ultra

Крпата е компатибилна со моделот Roborock S7 Pro Ultra и е изработена од микрофибер

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop