• Ново

Резервна крпа за робот Roborock S8

Шифра: 001177

790  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Крпата е компатибилна со моделот Roborock S8 и е изработена од микрофибер

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Количина
На залиха

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Резервна крпа за робот Roborock S8

Крпата е компатибилна со моделот Roborock S8 и е изработена од микрофибер

Достапна за пред-нарачка! Предавање во достава предвидено околу 12.12.2023!

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop