Спортски камери

Спортски камери

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mijia 4K Спортска... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -3000 

Xiaomi Mijia 4K Спортска Камера

6990  Редовна цена 9990  Цена

4K 30fps, SONY IMX317, Ambarella A12S75, 2,4" инчни екран на допир. Практична со висококвалитетна изработка и перформанси