• -4500 

Xiaomi Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 Безжична правосмукалка - Црвена

Шифра: 371834

19490 
14990  заштеди 4500  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Ергономски дизајн, бициклонска моќ од 21kPa, brushless мотор со 100.000 вртежи/мин

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Официјални дистрибутери во Македонија

Количина
На залиха

Xiaomi Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 Безжична правосмукалка - Црвена 

Безжичната правосмукалка Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 поседува функција на влажно чистење, односно вшмукување и џогирање во исто време. Опремена е со резервоар за вода со капацитет од 250мл и крпа изработена од микрофибер. Со нивна помош, вашиот под ќе блеска!

Едноставниот и ергономски дизајн на оваа правосмукалка се соединува со една единствена карактеристика а тоа е неверојатната моќ од 500W и специфичната моќ на вшмукување од 145AW кои и овозможуваат да исчисти секаков вид нечистотија во домот.

Одлично се справува дури и со најмалите честички (0.3 um), благодарение на нејзината бициклонска моќ од 21kPa. Секако, присутен е и филтерот HEPA, со чија помош JV65 има капацитет да вшмука дури 99.97% од прашината. Благодарение на редуцираната тежина од само 1.4 кг, безжичната Jimmy правосмукалка овозможува комфорно чистење без никаков напор.

Карактеристиката со која најдобро се разликува оваа правосмукалка е без сомнеж автономијата: цели 70 минути благодарение на батеријата од 2500 mAh и од brushless моторот со 10.000 вртежи/мин. Згора на се, не и претставува никаков проблем да достигне некое тешко пристапни зони како на пример под кревет, над мебел, во автомобил и слично.

Нејзината четка е направена така да може да вшмукува без проблем влакна од домашни миленичиња.

Филтерот и резервоарот се лесни за отстранување и миење.

Пакетот содржи една моторизирана четка, продолжеток за вдлабнатини 2 во 1, четка за вакуум 2 во 1, анти грини четка, четка за теписи и една мека четка. Тука спаѓаат исто и флексибилното црево, адаптер мулти позиционен и секако поддршка за полнење.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
JV65
Боја
Црвена
Напредни функции
Brushless мотор 500W, Моќ на вшмукување од 145AW, Автономност на батерија до 70 минути
Димензии и тежина
Тежина 1.4кг
Пакет
Моторизирана четка, Четка за вдлабнатини, Анти грини четка, Флексибилно црево

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Jimmy JV65 Mop Plus 2во1 Безжична правосмукалка - Црвена

Ергономски дизајн, бициклонска моќ од 21kPa, brushless мотор со 100.000 вртежи/мин

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Официјални дистрибутери во Македонија

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop