Xiaomi странична четка соодветна за Mi Robot, Roborock

Шифра: 213973

699  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Уникатен дизајн за едноставно чистење

Изработена од ABS материјали кои овозможуваат долготрајна употреба

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Достапно

Поврзани производи

Xiaomi Roborock 2 (Roborock...
  • -1000 

Xiaomi Roborock 2 (Roborock S50) Робот...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Ласерска ориентација, моќно вшмукување, мапирање на домот, планирање патека на чистење, 5200mAh батерија, Wi-Fi „smart fast link“ поврзување, контрола преку апликација

Roborock S50 е надвор од производство. Како алтернатива срдечно ги препорачуваме моделите: 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P (Pro)

или

Xiaomi Roborock S5 Max

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Практични странични четки соодветни за Mi Robot, Roborock

Оригинални странични четки Xiaomi за Xiaomi Mi Robot, Roborock

Четката е целосно составена од ABS материјали и најлон така што не може да го оштети или изгребе подот или мебелот.

Неспоредлив и уникатен дизајн, лесно ги собира трошките, влакната и сите остатоци од нечистотија кои се наталожуваат на подот.

Пакетот содржи 2 странични четки.

Технички податоци

Боја
Бела
Пакет
2 странични четки

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi странична четка соодветна за Mi Robot, Roborock

Уникатен дизајн за едноставно чистење

Изработена од ABS материјали кои овозможуваат долготрајна употреба

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Поврзани производи

Xiaomi Roborock 2 (Roborock...
  • -1000 

Xiaomi Roborock 2 (Roborock S50) Робот...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Ласерска ориентација, моќно вшмукување, мапирање на домот, планирање патека на чистење, 5200mAh батерија, Wi-Fi „smart fast link“ поврзување, контрола преку апликација

Roborock S50 е надвор од производство. Како алтернатива срдечно ги препорачуваме моделите: 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P (Pro)

или

Xiaomi Roborock S5 Max

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Други производи во истата категорија:

PrestaShop