• -1000 ден

Xiaomi Walking Pad C1 Лента за пешачење на преклоп - сива

Шифра: 372529

22990 ден
21990 ден заштеди 1000 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Два режими на работа, 0.5 км/ч - 6км/ч, алуминиумска легура

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Количина
Распродадено


Вежбајте во вашиот дом кога и да посакате со новиот модел на лента за пешачење Xiaomi Walking Pad C1. Изработена исклучиво од алуминиумска легура, стабилна и цврста, резистентна и во исто време со мала тежина; лентата всушност тежи само 22kg а може да издржи тежина до 100кг.

Потпорната лента, 120x40цм, обложена е со амортизирачки слој EVA, кој дава поголем комфор за време на користењето и се грижи за екстремитетите. Имате можност да одберете еден од двата начини: рачен M и автоматски A. Во рачниот начин, брзината и функционалноста се регулираат преку далечинското кое ќе го најдете во самото пакување; во автоматски начин, пак, брзината и функционалноста се регулираат автоматски врз основа на положбата на стапалото на самата лента.

Лентата е погодна за целото семејство, опремена со повеќе системи за заштита, како таа за деца, автоматски stand-by и заштита од прекумерна тежина. Дисплејот на далечинското ги прикажува податоците за вежбањето и тоа во реално време, како растојание, време, брзина, број на чекори и согорени калории.

Згора на тоа, може да се пратат резултатите од цела седмица, од цел месец или година преку соодветната апликација. Максималната брзина изнесува 6км/ч.

Технички податоци

Модел
WalkingPad C1
Боја
Сива
Моќ
588W
Капацитет
100kg

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Walking Pad C1 Лента за пешачење на преклоп - сива

Два режими на работа, 0.5 км/ч - 6км/ч, алуминиумска легура

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop