• -1000 
  • Ново

Xiaomi Yesoul M1 Spinning Bike Статичен велосипед

Шифра: 000650

18990 
17990  заштеди 1000  Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Количина
На залиха

Ви го претставуваме новиот модел на статичен велосипед YESOUL М1. Паметниот статичен велосипед ќе ви помогне во домашни услови да согорите калории а притоа да ги зајакнете вашите мускули на нозете, колената како и стомачните мускули.

Велосипедот зазема мал дел од просторијата односно 0,5 метри квадратни и тежи околу 30 килограми. Неговата основа во облик на H дава безбедност при користењето а може да издржи максимална тежина до 100 килограми.

Дополнително олеснување при употребата на производот даваат и тркалата со чија помош лесно ќе го пренесувате од една во друга просторија во домот. Велосипедот е опремен и со држач за телефон со димензии 19-5", за поголемо уживање во текот на возењето.

Преку апликацијата Yesoul Sports имате можност да ја пратите статистиката на вашето вежбање и тоа податоци за срцевите отчукувања, согорени калории, изминати километри и слично. Со помош на магнетната резистентност ќе уживате во комфорно и тивко возење без притоа да им пречите на останатите членови од семејството.

Велосипедот симулира вистинско вртење на педалите, така што имате можност да вртите нанапред и наназад а исто така може и да го подесите интензитетот на возење во зависност од вашата состојба или расположение.

Технички податоци

Бренд
Yesoul
Модел
M1
Боја
Црна
Поврзување
мобилна апликација Yesoul Sports
Гаранција
1 година

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi Yesoul M1 Spinning Bike Статичен велосипед

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop