Засилувач на WiFi сигнал - Xiaomi Mi Amplifier 2 - Бел

Шифра: 233544

849 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Xiaomi засилувач на WiFi сигнал 2, вградена антена, безжичен уред 300Mbps

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Количина
Распродадено


Засилувач на WiFi сигнал - Xiaomi Mi 2 - Бел

Доколку имате проблеми со Wifi поврзувањето, тука е новиот Xiaomi Amplifier 2 засилувач на сигнал, економичен и едноставен за употреба.

Во исто време идеален за да го користите во домот или на работа. Производот тежи само 30 грама и се одликува со следните димензии: 12 x 3 x 9 цм и е погоден за користење во комбинација со секој тип на рутер.

Доволно е само да го вметнете во USB приклучок. Веднаш ќе добиете брзина на пренос на податоци до 300Mbps. Засилувачот може исто така да се врти за 180 степени а воедно на истиот може да се поврзат дури 16 уреди истовремено.

Производот користи фреквенција од 2.4 GHz. Ресетирајте го на едноставен начин, со само едно притискање на задното копче. Се одликува со елегантен дизајн.

Зошто да го менувате рутерот кога проблемот може да се реши на едноставен начин и тоа по пристапна цена за сечиј џеб?

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
Mi 2
Боја
Бела
Wireless
до 300Mbps
Димензии и тежина
12 x 3 x 9 цм, Tежина 30 грама

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Засилувач на WiFi сигнал - Xiaomi Mi Amplifier 2 - Бел

Xiaomi засилувач на WiFi сигнал 2, вградена антена, безжичен уред 300Mbps

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop