Amazfit GTR

Amazfit GTR

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Amazfit GTR 42mm Паметен... На Залиха Бесплатна достава
  • -4100 

Amazfit GTR 42mm Паметен Часовник - Црвен

3890  Редовна цена 7990  Цена

1,2 "AMOLED екран на допир, литијска батерија od 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / СМС / e-mails

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 1 година | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија