Yesoul S3

Yesoul S3

Има 2 производи.

Приказ 1-2 од 2 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Yesoul S3 Smart... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning...

23990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома

Xiaomi Yesoul S3 Smart... Нема Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning...

23990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома