Фитнес и здравје

Траки за трчање и паметни ваги Xiaomi

Фитнес и здравје

Има 19 производи.

Приказ 1-19 од 19 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Scale Паметна... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -200 

Xiaomi Mi Scale Паметна Дигитална Вага...

2690  Редовна цена 2890  Цена

Мерење на составот на телото, Апликација Mi Fit , Елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 1 година | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Aicare A66 Инфраред Топломер На Залиха Бесплатна достава
 • -1400 

Aicare A66 Инфраред Топломер

2590  Редовна цена 3990  Цена

Aicare A66 Бесконтактен инфраред топломер

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 3 месеци гаранција

Xiaomi Yesoul M1 Spinning... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Yesoul M1 Spinning Bike...

19990  Цена

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 1 година гаранција

Xiaomi Yesoul M1 Spinning... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Yesoul M1 Spinning Bike...

19990  Цена

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 1 година гаранција

Xiaomi Mi Smart Scale 2... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Smart Scale 2 Паметна...

990  Цена

Xiaomi Mi Smart Scale 2, мерење на телесната тежина врз база на висината, Bluetooth 5.0, Mi Fit APP

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi Yesoul S3 Smart... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning...

23990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома

Xiaomi Yesoul S3 Smart... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Yesoul S3 Smart Spinning...

23990  Цена

Тивок велосипед за вежбање Yesoul S3 на Xiaomi

Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом. Yesoul S3 е совршен додаток за кардио вежби дома

Xiaomi KingSmith Walking... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -4000 

Xiaomi KingSmith Walking Pad R1 PRO -...

35990  Редовна цена 39990  Цена

Два начини на работа, заштита за деца и заштита од прекумерна тежина

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна достава 3-5 дена | 2 години гаранција

Достапна во пред-нарачка! ПРЕДАВАЊЕ ВО ДОСТАВА ОКОЛУ 08.02!

Xiaomi KingSmith Walking... На Залиха Бесплатна достава
 • -3000 

Xiaomi KingSmith Walking Pad X21 -...

44990  Редовна цена 47990  Цена

Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-12 км/ч, brushless мотор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 2 години гаранција | Ексклузивни дистрибутери во Македонија

Достапна во пред-нарачка! Предавање во достава околу 08.02!

YESOUL Water Rower R40S –... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

YESOUL Water Rower R40S – Фитнес...

43990  Цена

На преклоп, симулација на реално веслање, тркалца за лесен пренос

Бесплатна достава низ цела Македонија | Гаранција 1 година

Достапен во пред-нарачка! Предавање во достава околу 22.02.2023

KingSmith WalkingPad... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

KingSmith WalkingPad Подлога за трака...

2490  Цена

спречува лизгање и поместување на траката при вежбање, го заштитува подот

Наменета е за траките C1, C2 (S1), A1 Pro, Urevo U1

Xiaomi KingSmith WalkingPad... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -1000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad K12 Трака...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Држач за раце, алуминиумска легура, автоматско подесување на брзина, далечински управувач со екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава 3-5 работни дена | 2 години гаранција

KingSmith Walking Pad C2... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

KingSmith Walking Pad C2 (S1) трака за...

27990  Цена

0.5-6 км/ч, дизајн на преклоп, алуминиумска легура, рачен и автоматски начин на работа, тежина до 100 килограми

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава | 1 година гаранција | Достава до 5 работни дена

Xiaomi OVICX Q100C –... На Залиха Бесплатна достава
 • -3000 

Xiaomi OVICX Q100C – Статичен велосипед

18990  Редовна цена 21990  Цена

InfinAdapt™ статичен велосипед, 100% подесив интензитет на возење, LCD екран со податоци во реално време, вградени тркала за лесно движење низ домот

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Достапен во пред-нарачка! Предавање во достава околу 22.02.2023!

Xiaomi KingSmith WalkingPad... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -2000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad R2 - Трака...

36990  Редовна цена 38990  Цена

Гласовни команди, Мотор од 918W, пешачење и трчање од 0.5 км/ч до 10 км/ч, преклоплива, LED екран и 2 начини на работа

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Испорака 3-5 работни дена | 2 години гаранција

Xiaomi Walking Pad A1 PRO -... Нема Залиха Бесплатна достава
 • -5000 

Xiaomi Walking Pad A1 PRO - Лента за...

21990  Редовна цена 26990  Цена

Два начини на работа, алуминиумска легура, иновативен и елегантен дизајн

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена