Додатоци | Гаџети

Додатоци | Гаџети

Има 18 производи.

Приказ 1-18 од 18 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Ionic Фен за коса... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -200 

Xiaomi Mi Ionic Фен за коса со јонизација

2790  Редовна цена 2990  Цена

Со јонизатор за здрава коса и заштита од електризирање, Интелигентна контрола на температура NTC, 360 ° Магнетска технологија за заштита од горење, Професионална моќност

Tronsmart Element T6 Plus... Нема Залиха Бесплатна достава

Tronsmart Element T6 Plus Безжичен...

4390  Цена

Безжичен 40W звучник, Bluetooth 5.0, длабок бас, IPX6 водоотпорност, времетраење на батерија до 15 часа музика - црн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Tronsmart Element T6 Plus... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 

Tronsmart Element T6 Plus Безжичен...

3990  Редовна цена 4390  Цена

Безжичен 40W звучник, Bluetooth 5.0, длабок бас, IPX6 водоотпорност, времетраење на батерија до 15 часа музика

Xiaomi Mi Dual Mode... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -100 

Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Mouse -...

890  Редовна цена 990  Цена

Поврзување со два различни компјутери, ААА батерии

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 6 месеци гаранција

Xiaomi Mijia преносен... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mijia преносен батериски...

2790  Цена

LCD екран, 10.3 бари, 2000mAh литиумска батерија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi Mijia безжичен... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mijia безжичен одвртувач

2890  Цена

Безжичен одвртувач, 5Nm, батерија од 2000 mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Ремче за замена за Xiaomi... Нема Залиха Бесплатна достава

Ремче за замена за Xiaomi Mi Band 5 и...

350  Цена

Меко резервно ремче за твојот омилен фитнес тракер Xiaomi Mi Band 5

Ремчето е компатибилно и со новиот фитнес тракер Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi 70mai Midrive D04... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1300 

Xiaomi 70mai Midrive D04 dash cam -...

4690  Редовна цена 5990  Цена

2K, 1600P HD dash cam, 2560 x 1600p, G-сензор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 годинa гаранција

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 350  - 4690