Безбедносни камери Xiaomi

Безбедносни камери Xiaomi

Има 6 производи.

Приказ 1-6 од 6 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi MI Dome 1080p... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi MI Dome 1080p Панорамска...

2990  Цена

Pan / Tilt, 360 ° хоризонтално, 115° вертикално, 1080P, WiFi, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Xiaomi Mi Home Security... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Home Security 1080p 360°...

2990  Цена

Pan / Tilt, 360 ° хоризонтално, 115 ° вертикално, 1080P, WiFi, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

XIAOMI IMILAB EC2 1080P... Нема Залиха Бесплатна достава

XIAOMI IMILAB EC2 1080P Сигурносна...

6190  Цена

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

XIAOMI IMILAB EC2 1080P... Нема Залиха Бесплатна достава

XIAOMI IMILAB EC2 1080P Сигурносна...

5990  Цена

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

70mai Dash Cam Pro Plus... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

70mai Dash Cam Pro Plus A500S паметна...

6190  Цена

Комплет паметна предна камера за автомобил Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus + задна камера 70mai RC06.
Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 2990  - 6190