Траки за трчање

Траки за трчање

Има 7 производи.

Приказ 1-7 од 7 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Yesoul M1 Spinning... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -2000 

Xiaomi Yesoul M1 Spinning Bike...

16990  Редовна цена 18990  Цена

Магнетен систем, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi Walking Pad A1 PRO -... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -6000 

Xiaomi Walking Pad A1 PRO - Лента за...

20990  Редовна цена 26990  Цена

Два начини на работа, алуминиумска легура, иновативен и елегантен дизајн

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Xiaomi KingSmith Walking... На Залиха Бесплатна достава
  • -3000 

Xiaomi KingSmith Walking Pad X21 -...

44990  Редовна цена 47990  Цена

Мотор од 918W, преклоп до 180 степени, трчање и пешачење 0.5-12 км/ч, brushless мотор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 2 години гаранција | Ексклузивни дистрибутери во Македонија

Xiaomi OVICX Q100C –... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi OVICX Q100C – Статичен...

15990  Цена

InfinAdapt™ статичен велосипед, 100% подесив интензитет на возење, LCD екран со податоци во реално време, вградени тркала за лесно движење низ домот

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi Walking Pad A1 PRO -... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Walking Pad A1 PRO - Лента за...

19990  Цена

Два начини на работа, алуминиумска легура, иновативен и елегантен дизајн

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Xiaomi KingSmith WalkingPad... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad K12 Трака...

28990  Редовна цена 29990  Цена

Држач за раце, алуминиумска легура, автоматско подесување на брзина, далечински управувач со екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 2 години гаранција

Xiaomi KingSmith WalkingPad... На Залиха Бесплатна достава
  • -3000 

Xiaomi KingSmith WalkingPad R2 - Трака...

35990  Редовна цена 38990  Цена

Гласовни команди, Мотор од 918W, пешачење и трчање од 0.5 км/ч до 10 км/ч, преклоплива, LED екран и 3 начини на работа

Ексклузивен дистрибутер во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 2 години гаранција