Електрични тротинети

Електрични тротинети

Има 4 производи.

Приказ 1-4 од 4 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi Scooter Essential... На Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Xiaomi Mi Scooter Essential Lite -...

19390 ден Редовна цена 19990 ден Цена

Мултифункционална контролна табла, автономија до 20км, максимална брзина до 20км/ч

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ верзија

Xiaomi Mijia 1S -... На Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Xiaomi Mijia 1S - Електричен тротинет

26390 ден Редовна цена 26990 ден Цена

25км/ч, 3 брзини, автономија до 30 километри, 8,5'' гуми

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Xiaomi Mijia Mi PRO 2... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -1000 ден

Xiaomi Mijia Mi PRO 2 Електричен тротинет

31990 ден Редовна цена 32990 ден Цена

Нова генерација PRO 2, 600W, 25 км/ч, 3 брзини, автономија до 45 километри, E-ABS + диск кочници

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција | ЕУ Верзија

Mi Electric Scooter 3 -... Нема Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Mi Electric Scooter 3 - Електричен...

0 ден Цена

Автономија до 25км/ч, 3 брзини, нагорнини до 16% и батерија од 7650mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза испорака низ цела Македонија | 2 години гаранција

НАСКОРО!