GTS 2

GTS 2

има еден артикл

Приказ 1-1 од 1 ставка(и)

Активни филтри

Amazfit GTS 2 Паметен часовник На Залиха Бесплатна достава

Amazfit GTS 2 Паметен часовник

9990  Цена

1,65" екран, 5АТМ водоотпорност, батерија од 246mAh, управување преку Zepp апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома 

Часовникот има отворена амбалажа