Нови производи

Xiaomi Mi Band 6 - Паметен... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi Band 6 - Паметен Фитнес...

0 ден Цена

Full screen 1.56" AMOLED екран во боја, автоматска детекција на 6 спортски активности, 30 начини на вежбање, мерач SpO2, PPG сензор – мерење на срцевите отчукувања, контрола на квалитетот на сонот, автономија до 14 дена и 5ATM водоотпорен

НАСКОРО!

Yeelight паметна LED... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Yeelight паметна LED светилка 1S –...

990 ден Цена

Smart LED светилка, може да се управува преку апликација и има гласовна контрола

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 Паметна...

2990 ден Цена

Bluetooth и WiFi поврзување, поврзување со апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Xiaomi Dreame D9 роботска... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Dreame D9 роботска...

22990 ден Цена

Вшмукувачка моќ од 3000Pa, суво и мокро чистење, голем капацитет на батерија од 5200mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ Plus...

29990 ден Цена

Суво и мокро чистење, моќ на вшмукување од 3000Pa, батерија со капацитет од 5200mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

2 х Xiaomi MOP P PRO... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

2 х Xiaomi MOP P PRO Резервни Крпи За...

890 ден Цена

Пакетот содржи две крпи компатибилни со моделот Xiaomi Mi Robot Mop P PRO

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена

XIAOMI IMILAB EC2 1080P... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

XIAOMI IMILAB EC2 1080P Сигурносна...

5990 ден Цена

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Vidlok Webcam W77 1080P веб... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Vidlok Webcam W77 1080P веб камера

1890 ден Цена

HD 1080P, Sonix чипсет, plug and play

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Xiaomi Mi Watch Lite... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi Watch Lite Паметен часовник...

3490 ден Цена

Екран во боја од 1,4 инчи, 5АТМ водоотпорност, поддржува 11 спортски активности

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi 70mai Midrive D04... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi 70mai Midrive D04 dash cam -...

5990 ден Цена

2K, 1600P HD dash cam, 2560 x 1600p, G-сензор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi TV UHD 4S 65" -... На Залиха Бесплатна достава
 • -2000 ден
 • Ново

Xiaomi Mi TV UHD 4S 65" - Паметен...

38990 ден Редовна цена 40990 ден Цена

Дисплеј 4K HDR ОД 10 bit, метален дизајн со висок квалитет, Android TV™ + Google Assistant

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

ПРЕД НАРАЧКА! ИСПОРАКА ОКОЛУ 05/04

Xiaomi Viomi S9 - Роботска... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Viomi S9 - Роботска...

41990 ден Цена

Опремен со 24 сензори, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Viomi S9 - Роботска... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Viomi S9 - Роботска правосмукалка бела

41990 ден Цена

Опремен со 24 сензори, алгоритам за симулирано рачно чистење, 2700Pa моќ на вшмукување

Официјални дистрибутери во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

НАСКОРО!

Xiaomi Mi 23.8'' Desktop... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Монитор 1C

8490 ден Цена

Панорамски поглед од 178°, HD резолуција 1920x1080p , Широкоаголен IPS екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Xiaomi Redmi AirDots Basic... На Залиха Бесплатна достава
 • -340 ден
 • Ново

Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 -...

1250 ден Редовна цена 1590 ден Цена

Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Гаранција 6 месеци 

Xiaomi Mi Air Purifier 3C -... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi Air Purifier 3C -...

7990 ден Цена

Брзина на прочистување 320м3/ч, 29W максимална моќ, Google Assistant и Alexa

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Proscenic M7 PRO - Роботска... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Proscenic M7 PRO - Роботска...

29990 ден Цена

2600Pa, 5200mAh, суво и влажно чистење, 24 сензори, LDS, зачувување на повеќе мапи, управување преку апликација, поддржува Alexa и Google Assistant

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Xiaomi Walking Pad C1 Лента... На Залиха Бесплатна достава
 • -1000 ден
 • Ново

Xiaomi Walking Pad C1 Лента за...

21990 ден Редовна цена 22990 ден Цена

Два режими на работа, 0.5 км/ч - 6км/ч, алуминиумска легура

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Ноќна LED Светилка... На Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Ноќна LED Светилка со сензор за...

890 ден Цена

Подесива база на светилката - 360˚, агол на сензорот од 120˚, два начини на осветлување, 2800 K топло осветлување во жолта боја

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Xiaomi Mi Smart 1S LED... Нема Залиха Бесплатна достава
 • Ново

Xiaomi Mi Smart 1S LED Столна ламба

2890 ден Цена

9W моќност и 4 начини на осветлување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена