Звучници │Слушалки

Звучници │Слушалки

Има 12 производи.

Приказ 1-12 од 12 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Mi True Wireless... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi True Wireless Earphones...

1590 ден Цена

Bluetooth 5.0, TWS, AI, DSP звучна изолација

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi 1MORE Stylish True... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless...

4590 ден Редовна цена 4990 ден Цена

модел: E1026BT, Bluetooth 5.0, TWS, Hi-Fi, вграден микрофон, елегантна кутија за полнење 410mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi 1MORE Stylish True... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Xiaomi 1MORE Stylish True Wireless...

4590 ден Редовна цена 4990 ден Цена

модел: E1026BT, Bluetooth 5.0, TWS, Hi-Fi, вграден микрофон, елегантна кутија за полнење 410mAh

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Tronsmart Element T6 Plus... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Tronsmart Element T6 Plus Безжичен...

3990 ден Редовна цена 4390 ден Цена

Безжичен 40W звучник, Bluetooth 5.0, длабок бас, IPX6 водоотпорност, времетраење на батерија до 15 часа музика

Tronsmart Element T6 Plus... Нема Залиха Бесплатна достава

Tronsmart Element T6 Plus Безжичен...

4390 ден Цена

Безжичен 40W звучник, Bluetooth 5.0, длабок бас, IPX6 водоотпорност, времетраење на батерија до 15 часа музика - црн

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Tronsmart Encore Spunky... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -300 ден

Tronsmart Encore Spunky Buds bluetooth...

2190 ден Редовна цена 2490 ден Цена

Конекција Bluetooth, водоотпорност IPX5, Hi-Fi звук, контрола на допир, компактибилни со iPhone, iPad, Samsung, HTC, Xiaomi и др. 

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Tronsmart Encore Spunky... Нема Залиха Бесплатна достава

Tronsmart Encore Spunky Buds bluetooth...

2490 ден Цена

Конекција Bluetooth, водоотпорност IPX5, Hi-Fi звук, контрола на допир, компактибилни со iPhone, iPad, Samsung, HTC, Xiaomi и др. 

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mi Air True Wireless... На Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Xiaomi Mi Air True Wireless Слушалки...

4590 ден Редовна цена 4990 ден Цена

Безжични слушалки, Bluetooth 4.2, IPX4 Водоотпорни, Ергономско обликовани, Автоматско поврзување

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 6 месеци | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi QCY T6 Безжични... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi QCY T6 Безжични слушалки - Црни

1990 ден Цена

Bluetooth 5.0, батерија 600mAh, IPX4 водоотпорна заштита, пријатен дизајн, App контрола, SBC технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 6 месеци гаранција

Xiaomi Mi True Wireless... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -200 ден

Xiaomi Mi True Wireless Earphones S...

1690 ден Редовна цена 1890 ден Цена

Безжични слушалки, Bluetooth 5.0, TWS, "Game-mode", DSP технологија, AAC, SBC

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | Гаранција 6 месеци

Xiaomi Redmi AirDots Basic... На Залиха Бесплатна достава
  • -340 ден

Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 -...

1250 ден Редовна цена 1590 ден Цена

Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | Гаранција 6 месеци 

Филтрирај по

Боја

Боја

Цена

Цена

  • 1250 ден - 5990 ден