Xiaomi 1MORE TWS Bluetooth слушалки - розеви

Шифра: 000174

4590 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Безжични слушалки, поврзување преку Bluetooth, Qualcomm процесор

Количина
На залиха

Се карактеризираат со компактен дизајн и минимална тежина. Тежат само 52 грама и тоа во комплет со нивната кутија и во секој момент и секаде може да ги носите со себе.

Со целосно наполнета батерија може да ги користите до 6.5 часа, а со 15 минутно полнење, може да ги користите дополнителни 3 часа.

Опремени се со Qualcomm procesor кој во комбинација со новата технологија aptX Audio и AAC hi-res ги прави совршени за користење со iOS и Android.

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
1MORE TWS
Боја
Розева
Поврзување
Bluetooth 5.0
Батерија
55mAh
Димензии и тежина
2.7*2.7*3цм, 6 грама

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Xiaomi 1MORE TWS Bluetooth слушалки - розеви

Безжични слушалки, поврзување преку Bluetooth, Qualcomm процесор

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop