Останати уреди

Other

Останати уреди

Има 24 производи.

Приказ 1-24 од 24 ставка(и)

Активни филтри

Безжичен перач под притисок... На Залиха Бесплатна достава
  • -600 ден

Безжичен перач под притисок Xiaomi...

9390 ден Редовна цена 9990 ден Цена

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литијска батерија од 2500 mAh

Официјални дистрибутери во Македонија | Гаранција 2 години 

JIMMY B32 Мултифункционален... На Залиха Бесплатна достава
  • -1200 ден

JIMMY B32 Мултифункционален блендер

3590 ден Редовна цена 4790 ден Цена

Брзина на моторот 22000 вртежи/минута, 700 W, тивок, 1 бокал и 1 преносен сад без BPA

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Xiaomi Mijia Smart Sensor... На Залиха Бесплатна достава
  • -400 ден

Xiaomi Mijia Smart Sensor Set - Сет...

5590 ден Редовна цена 5990 ден Цена

Mi Control Hub, сензор за врати и прозорци, сензор за движење, wireless прекинувач

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Yeelight 1S Паметна... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -200 ден

Xiaomi Yeelight 1S Паметна сијалица

1290 ден Редовна цена 1490 ден Цена

16 милиони бои, можност за управување преку апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi Mi Home Security... На Залиха Бесплатна достава
  • -300 ден

Xiaomi Mi Home Security 1080p 360°...

2690 ден Редовна цена 2990 ден Цена

Pan / Tilt, 360 ° хоризонтално, 115 ° вертикално, 1080P, WiFi, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi Smart Mi Standing... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Smart Mi Standing Fan 1C...

3990 ден Цена

Енергетска заштеда, многубројни начини на работа, екстра тивок при работа

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

НАСКОРО!

Xiaomi Mi S500 Електрична... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi S500 Електрична машинка за...

2990 ден Цена

Глава од 360 степени прилагодлива на сечиј облик на лице, 2 начини на работа, LED екран, сертификат за водоотпорност

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi Mi Smart Space... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Smart Space Heater S -...

4990 ден Цена

2200W, технологија на брзо загревање на воздухот, поврзување со апликација и гласовни асистенти

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

XIAOMI IMILAB EC2 1080P... На Залиха Бесплатна достава

XIAOMI IMILAB EC2 1080P Сигурносна...

6190 ден Цена

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Mi Wiha 24 во 1 Precision... Нема Залиха Бесплатна достава

Mi Wiha 24 во 1 Precision Screwdriver...

1390 ден Цена

24 во 1 шрафцигер, наменет за високо прецизни поправки

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

НАСКОРО!

70mai Swift Midrive Рачна... На Залиха Бесплатна достава

70mai Swift Midrive Рачна батериска...

3790 ден Цена

Вшмукувачка моќ од 5000Pa, иновативен и ергономски дизајн

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

Xiaomi 70mai Dash Cam Pro 5MP Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi 70mai Dash Cam Pro 5MP

4390 ден Цена

Сензор Sony IMX323, 1944p Full HD, 5MP, 140 °

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 2 години гаранција

Xiaomi Mi Smart 1S LED... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi Smart 1S LED Столна ламба

2890 ден Цена

9W моќност и 4 начини на осветлување

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Xiaomi Ноќна LED Светилка... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Ноќна LED Светилка со сензор за...

890 ден Цена

Подесива база на светилката - 360˚, агол на сензорот од 120˚, два начини на осветлување, 2800 K топло осветлување во жолта боја

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

Aicare A66 Инфраред Топломер На Залиха Бесплатна достава
  • -500 ден

Aicare A66 Инфраред Топломер

3490 ден Редовна цена 3990 ден Цена

Aicare A66 Бесконтактен инфраред топломер

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 3 месеци гаранција

Xiaomi Mi 23.8'' Desktop... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Монитор 1C

8490 ден Цена

Панорамски поглед од 178°, HD резолуција 1920x1080p , Широкоаголен IPS екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија | 2 години гаранција

Vidlok Webcam W77 1080P веб... Нема Залиха Бесплатна достава

Vidlok Webcam W77 1080P веб камера

1890 ден Цена

HD 1080P, Sonix чипсет, plug and play

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена 

XIAOMI IMILAB EC2 1080P... Нема Залиха Бесплатна достава

XIAOMI IMILAB EC2 1080P Сигурносна...

5990 ден Цена

Надворешна безжична надзорна камера, агол на снимање од 120 °, ноќно снимање

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 година гаранција

Xiaomi 70mai Midrive D04... На Залиха Бесплатна достава

Xiaomi 70mai Midrive D04 dash cam -...

5990 ден Цена

2K, 1600P HD dash cam, 2560 x 1600p, G-сензор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 годинa гаранција

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 Паметна...

2990 ден Цена

Bluetooth и WiFi поврзување, поврзување со апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија 

Yeelight паметна LED... Нема Залиха Бесплатна достава

Yeelight паметна LED светилка 1S –...

990 ден Цена

Smart LED светилка, може да се управува преку апликација и има гласовна контрола

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена

XIAOMI IMILAB EC3 1296P... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

XIAOMI IMILAB EC3 1296P Надзорна...

4490 ден Цена

Надзорна камера 3MP, 2304*1296p Full HD, агол на снимање 270°, ноќно снимање, апликација Mi Home

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | Гаранција 1 година

Xiaomi Mijia безжичен... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Xiaomi Mijia безжичен одвртувач

2890 ден Цена

Безжичен одвртувач, 5Nm, батерија од 2000 mAh

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена