Безжична пумпа под притисок Xiaomi Jimmy JW31

Шифра: 352077

9990 ден Бесплатна достава
Со вклучен ДДВ

Безжична пумпа под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литијска батерија од 2500 mAh

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години 

Количина
Распродадено


Безжична пумпа под притисок Xiaomi Jimmy JW31

ПРЕДНАРАЧКА!!

Безжична пумпа под висок притисок Jimmy JV31 соодветна за автомобил, мотор, велосипед и за секој вид површина што би сакале да ја исчистите на грижлив и длабински начин.

Благодарение на различните нивоа на притисок, со максимум од 2,2 Mpa, ќе можете на одличен начин да ги искористите можностите на овој производ.

Максималниот капацитет од 180 литри/час и батеријата од 2500 mAh ви дозволуваат континуирано користење до 45 минути.

Времето за полнење на батеријата е околу 2,5 часа. Моторот од 180W е супер моќен но во исто време и тивок. Постојат два начини на чистење кои овозможуваат максимално да се искористи капацитетот на производотː (Max) или пак едноставно да ги измиете вашите омилени предмети и да ги навадите растенијата (Eco).

Jimmy JW31 е неверојатно компактна безжична пумпа, со намалени димензии и безжичен дизајн што ја прави доста корисна и комфорна.

За поголема ефикасност во чистењето на разните видови површини пумпата се карактеризира со 5 мултифункционални дизни (широко прскање, прскање под агол од 40 степени и сл.).

Заедно со производот ќе добиете и транспортна торбичка со цел да можете да ја сместите во вашиот багаж и да ви биде при рака во секој момент.

Технички податоци

Бренд
Jimmy
Модел
JW31
Боја
зелено црна
Моќ
2,2 MPa(20Bar)
Батерија
2000 mAh, автономност 45 минути
Димензии и тежина
535×85×195мм, 2кг
Пакет
1 x безжична пумпа, 1x транспортна торба, 1x упатство за употреба

Специфични референци

Рецензии

No customer reviews for the moment.

Остави коментар

Безжична пумпа под притисок Xiaomi Jimmy JW31

Безжична пумпа под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литијска батерија од 2500 mAh

ДОСТАПЕН ЗА ПРЕД-НАРАЧКА!!

ИНФО ЗА ИСПОРАКА КОНТАКТ: 076 750 968 или kontakt@smartus.mk

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години 

Остави коментар

Други производи во истата категорија:

PrestaShop