Електрични велосипеди

Електрични велосипеди

Има 5 производи.

Приказ 1-5 од 5 ставка(и)

Активни филтри

ADO A26 Електричен... На Залиха Бесплатна достава

ADO A26 Електричен велосипед - црн

63990  Цена

500W, 12.5Ah, до 25 км/ч, гуми од 26''

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

ADO D30C Електричен... На Залиха Бесплатна достава
  • -4500 

ADO D30C Електричен велосипед - сив

88990  Редовна цена 93490  Цена

мотор 250W 42Nm, батерија 36V 10.4Ah, до 25км/ч, G drive 2.0, гуми од 27.5"

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

ADO D30C Електричен... На Залиха Бесплатна достава
  • -4500 

ADO D30C Електричен велосипед - Silver

88990  Редовна цена 93490  Цена

мотор 250W 42Nm, батерија 36V 10.4Ah, до 25км/ч, G drive 2.0, гуми од 27.5"

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi HIMO C26 Електричен... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi HIMO C26 Електричен велосипед -...

79990  Цена

3 начини на возење, мотор од 250 W, автономија до 100км, брзина до 25км/ч, LCD екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција

Xiaomi HIMO C26 Електричен... Нема Залиха Бесплатна достава

Xiaomi HIMO C26 Електричен велосипед -...

79990  Цена

3 начини на возење, мотор од 250 W, автономија до 100км, брзина до 25км/ч, LCD екран

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија | 1 година гаранција