Dash камери

Dash камери

Има 4 производи.

Приказ 1-4 од 4 ставка(и)

Активни филтри

70mai Dash Cam A400 Предна... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

70mai Dash Cam A400 Предна Камера +...

5590  Цена

A400+RC06 dash cam сет, 1440p QHD (2560 x 1440), батерија од 500mAh, WDR технологија

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

70mai Dash Cam Pro Plus... На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

70mai Dash Cam Pro Plus A500S паметна...

6190  Цена

Комплет паметна предна камера за автомобил Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus + задна камера 70mai RC06.
Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома | 1 година гаранција

Xiaomi 70mai Midrive D04... На Залиха Бесплатна достава
  • -1000 

Xiaomi 70mai Midrive D04 dash cam -...

4990  Редовна цена 5990  Цена

2K, 1600P HD dash cam, 2560 x 1600p, G-сензор

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | 1 годинa гаранција