Amazfit

Amazfit

Има 3 производи.

Приказ 1-3 од 3 ставка(и)

Активни филтри

Xiaomi Huami Amazfit Pace... Нема Залиха Бесплатна достава
  • -4000 ден

Xiaomi Huami Amazfit Pace Паметен...

4990 ден Редовна цена 8990 ден Цена

1.34" Капацитивен екран на допир, GPS + GLONASS, сензор за срцево отчукување, водоотпорност IP67.

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Amazfit GTR 42mm Паметен... На Залиха Бесплатна достава

Amazfit GTR 42mm Паметен Часовник - Црвен

7790 ден Цена

1,2 "AMOLED екран на допир, литијска батерија od 195 mAh, водоотпорност 5ATM, GPS + GLONASS, сензор за отчукување на срце, преглед на повици / СМС / e-mails

Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Amazfit GTS 2 Паметен часовник На Залиха Бесплатна достава
  • Ново

Amazfit GTS 2 Паметен часовник

9990 ден Цена

1,65" екран, 5АТМ водоотпорност, батерија од 246mAh, управување преку Zepp апликација

Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава до дома